جملات عاشقانه

کد آهنگ براي وبلاگ

اس ام اس جديد 94

دیدار فینال جام رمضان کرمان

حمل ونقل راه گستر -حیدر

شنبه 93/05/11 ساعت 17

سالن فجر:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : پنجشنبه نهم مرداد 1393
حمل ونقل راه گستر 1-1 جایگاه cngامیر المومنین (پنالتی 5-3 حمل ونقل راه گستر )

حیدر 6-1 قدرت نیرو

دیدار رده بندی

جمعه ساعت 8:30 سالن بشری

قدرت نیرو -جایگاه cngامیر المومنین

فینال

یکشنه ساعت 8:30 سالن کار

حمل ونقل راه گستر - حیدر

(برنامه فینال تغییر پیدا کرد تاریخ متعاقبا اعلام می شود )

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : جمعه سوم مرداد 1393

چوپانی : با انصراف مس، سن ایچ به دور بعدی صعود کرد


سرمربی تیم سن ایچ ساوه از انصراف تیم مس رفسنجان و صعود تیم خود به دور دوم خبر داد.

داود چوپانی سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه که با تغییر نتیجه دیدار مس و جهان نژادیان از صعود به دور بعد بازمانده بود در گفتگو با خانه فوتسال از انصراف تیم مس و صعود نماینده ساوه به جای مس به دور بعد خبر داد و گفت: تیم سن ایچ ساوه در نه بازی خود هیچگاه نباخته بود و در تمامی بازی ها امتیاز کسب کرده بود و با خیال راحت در دیدار آخر به مصاف بندر عباس رفتیم . در آن بازی در حالی که به چند تن از بازیکنان اصلی و دو کارته خود استراحت داده بودیم تا برای دور بعد بازیابی شوند، با حساب یک صفر مقابل میزبان شکست خوردیم اما جشن صعود گرفتیم و حتی به بازیکنان تیم پاداش صعود دادیم . پس از آن هم برای حضور قدرتمند در دور دوم ، تیم را از نظر نفری تقویت کرده و تمرینات منظمی برگزار کردیم. اما در فاصله چند روز مانده به دور دوم به ما خبر دادند که تیم مس به بازی هفته نهم اعتراض کرده و به جای ما به دور بعدی صعود خواهد کرد.

البته ما به چند مورد در این رای اعتراض داریم . اولا که تعلل بیش از حد در اعلام رای موجب بوجود آمدن چنین مشکلی شده است که بعد از ۴۰ روز رای کمیته اعلام شده است. چرا که در صورتی که می دانستیم با شکست از دور مسابقات حذف می شویم تمام تلاش خود برای رسیدن به تساوی را به کار میبستیم . ضمن اینکه ما تا هفته آخر باخت نداشتیم و در آن بازی هم می توانستیم با به کار بردن سیستم پنج نفره یا استفاده از بازیکنان اصلی به گل تساوی برسیم . اما خبر از اعتراض و تغییر رای نداشتیم .

ثانیا که به گفته ناظر بازی تفاضل این سه گل در جدول گل شماری نباید مورد محاسبه قرار می گرفت .

بعد از اعلام این رای با مذاکرات انجام شده و اعتراض ما به کمیته فوتسال و همکاری خوب آنها، تلاش بر آن شد که دور دوم با هفت تیم برگزار شود و ما به همراه مس به دو بعد صعود کنیم که قبل از از تایید این تصمیم ، تیم مس از حضور در دور دوم مسابقات انصراف داد . چرا که آنها در این مدت تعطیلی تمرینات خود را قطع کرده و بازیکنان خود را به خانه فرستاده بودند و در فرصت اندک باقی مانده تا شروع دور دوم برای حضور در این مرحله امادگی نداشتند.

چوپانی افزود: هم اکنون تیم سن ایچ قطعا به دور دوم صعود کرده و حتی برای بازی فردا( پنج شنبه ) به بندر عباس آمده ایم و امیدواریم بتوانیم بازی ها را به خوبی آغاز کنیم .:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : پنجشنبه دوم مرداد 1393

بالاخره بعد از ماه ها برنامه دور دوم رقابت های لیگ منطقه ای فوتسال کشور اعلام شد.

به گزارش خانه فوتسال – دور دوم رقابت های لیگ مناطق بزرگسالان کشور فصل ۹۳-۹۲ از چهار استان نختلف برگزار می شود که به شرح زیر می باشد:

۱-گروه یک مسابقات از تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ لغایت ۹۳/۰۵/۱۶ در شهرستان کرج با حضور تیم های سینور آذربایجان شرقی- مبل کریمی البرز- مقاومت ایلام- آیلین گسترش تبریز پیگیری می شود.

۲-گروه دوم مسابقات از تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ لغایت ۹۳/۰۵/۱۶ در شهرستان آمل با حضور تیم های سام البرز- شهدای درویش آباد- پیمان آمل- میثاق درچه پیگیری می شود.

۳-گروه سوم مسابقات از تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ لغایت ۹۳/۰۵/۱۶ در شهرستان تبریز با حضور تیم های سن سون زاهدان- شهرداری قم- پایا سازه آذربایجانشرقی- پاس گناوه پیگیری می شود.

۴-گروه چهارم مسابقات از تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ لغایت ۹۳/۰۵/۱۶ در شهرستان آمل با حضور تیم های حمل و نقل راه گستر کرمان- گالری آرمین آستارا- پاسارگاد گرگان- کارون اهواز پیگیری می شود.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : چهارشنبه یکم مرداد 1393
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، خسوس کاندلاس اسامی بازیکنان تیم ملی امید را برای حضور در تورنمنت چین اعلام کرد. سعید افشار( نیک اندیش اصفهان)، علی عابدین(مقاومت البرز)، علی ابراهیمی، سعید احمد عباسی، محمدرضا سنگ سفیدی، مهدی مصطفائی(تاسیسات دریایی تهران)، میثم خیام(منصوری قرچک)، محمدرضا کرد مشهدی(راه ساری)، مسلم اولاد قباد، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی(ماهان تندیس قم)، قدرت بهادری(فرش آرا مشهد)، محمد شجری(شهرداری ساوه) و سپهر محمدی (گیتی پسند اصفهان) بازیکنانی هستند که در تورنمنت چهار جانبه چین حضور خواهند داشت. ملی پوشان شنبه ۲۷ تیر ماه تهران را به مقصد چین ترک می کنند.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : پنجشنبه بیست و ششم تیر 1393
- مرحله دوم مسابقات فوتسال لیگ منطقه ای امید های کشور فصل ۹۳-۹۲ (گروه یک)از تاریخ ۹۳/۰۵/۱۰ لغایت۹۳/۰۵/۱۲ در استان اصفهان شهرستان اصفهان با حضور تیم های آذین سپهراصفهان ،تراکتورسازی تبریز، عرشیان کرمانشاه و مقاومت کرمان انجام میگردد.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه بیست و سوم تیر 1393
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، اردوی نهایی تیم ملی فوتسال جوانان کشورمان از روز شنبه ۲۱ تیرماه با حضور ۱۶ بازیکن در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.
اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:
سلمان رحیمی – تهران
اصغر ماهین – خراسان رضوی
حمید مرادی ، محسن جعفری – مرکزی
فیروز فخری ، سجاد سامه – اردبیل
محمدرضا حسینی، سعید هابیلی، محمدامین شجایی فر – کرمان
ابراهیم شمس نیا – فارس
مهدی تبریزی، مهران ایدلی، مجید مرادپناه، علی رستمی – قزوین
علی محمدرضایی – خوزستان
دانیال گیویلی – گیلان
گفتنی است بازیکنان دعوت شده باید راس ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۱ تیرماه در کمپ تیم های ملی خود را به کادر فنی معرفی کنند. اردوی فوق تا ۲۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.
در حالی ۱۶ بازیکن به اردوی تیم جوانان دعوت شده اند که از سوی فدراسیون کادر فنی برای این تیم معرفی نشده است ولی احتمالا طبق معمول این تیم هم با هدایت خسوس فعالیت خواهد کرد!:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : سه شنبه هفدهم تیر 1393

ششمین اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان در کرمان


nashenava

ششمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال ناشنوایان به منظور شرکت در دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان آسیا / اقیانوسیه ، در کرمان برگزار میشود.

به گزارش خانه فوتسال – ششمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال ناشنوایان به منظور شرکت در دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان آسیا / اقیانوسیه ، در کرمان برگزار میشود.

در همین ارتباط  ، از ۱۸ ورزشکار دعوت شده است تا صبح روز جمعه ۱۳۹۳/۴/۲۰ تیر ماه خود را به کادر فنی معرفی نمایند.

 این اردو از ۴/۲۰ الی ۱۳۹۳/۴/۲۵ در کرمان ادامه خواهد داشت.

 گفتنی است دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان آسیا / اقیانوسیه شهریورماه ۱۳۹۳ به میزبانی تهران  برگزار میشود.
سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان برعهده رضا یوسفی پور مربی بزرگ فوتسال استان کرمان میباشد


:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : سه شنبه هفدهم تیر 1393

از سری مسابقات جام رمضان سالن بشری

جمعه 93/04/13 ساعت 11

(راه گستر )-شرکت تژه:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : جمعه سیزدهم تیر 1393
ردیف بازی ساعت تاریخ
1 ذوالفقار - (حمل ونقل راه گستر ) 21:30 93/04/15
2 شهید همت -(حمل ونقل راه گستر ) 23:30 93/04/18
3 ولی عصر - (حمل نقل راه گستر ) 23:30 93/04/22
4 آسیا چمن - (حمل ونقل راه گستر ) 20:50 93/04/28

ب:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : پنجشنبه دوازدهم تیر 1393
مسابقات جام رمضان شهر کرمان قرعه کشی شد و تیم ها در 4 گروه 5تیمی به رقابت خواهند پرداخت ،این رقابتها در سالن بشری برگزار و مسئول برگزاری مسابقات هیئت فوتبال شهرستان کرمان میباشد

گروه A گروه B گروه C گروه D
زنده یاد طهماسبی رسالت راه آهن حیدر
جایگاه امیر المومنین شرکت تژه پیشرو سلامت ثامن الجج
کمیل حمل ونقل راه گستر امید مقاومت جعفریه
سیرچ شاهزاده محمد لاوان تابلو نیروگاه
شهید حسن فدایی دانشکده سماء   پیتزا جیز

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : چهارشنبه یازدهم تیر 1393
مسابقات جام رمضان سالن پاس کرمان قرعه کشی شد و تیم ها در هشت گروه 5و 6 تیمی قرار گرفتند ، این رقابتها زیر نظر تربیت بدنی نیروی انتظامی ( باشگاه پاس ) و با همکاری هیئت فوتبال کرمان  برگزار می گردد .

A B C D E F G H
املاک رضا عامری شرکت اتحاد نیرو ثامن الحجج ثارالله شهید ابراهیم همت فاطمیه معاونت فاوا شهید امیری
مرکز جراحی 12 امام مسجد جامع سرآسیاب شهید مغفوری خانه فرهنگ آسیا چمن املاک حسن آباد پلیس مواد مخدر یگان ویژه
موبایل آذین لاوان تابلو رستوران مکث موسسه عالی مهر ذوالفقار بانک کشاورزی یگان امداد شهید شیخ حسینی
شهدای ابوذر دیده بان نت ولایت رضوی خاتم الانبیاء ولی عصر شهیدان ماهانی سیدالشهداء ستاد شهرستات 
محراب ماهان شهدای توکل آباد گبر محله بانک رسالت

حمل و نقل

راه گستر

پلیس آگاهی

قرارگاه ابوذر

بانک قوامین

مجتمع پردیس

پشتیبانی قرارگاه

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : سه شنبه دهم تیر 1393
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ،ترکیب نهایی تیم ملی فوتسال دانشجویان برای شرکت در چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتسال دانشجویان جهان معرفی شد.
چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتسال دانشجویان در شهر مالاگا کشور اسپانیا برگزار می شود.
اعضای تیم ملی دانشجویان را اسماعیل عباسیان مهر(فرش آرا) ،حسین حیدری(زمزم اصفهان) ، سید علی کیایی (منصوری) ، مسعود دانشور(ماهان تندیس )، مهران عالیقدر(حفاری اهواز)، بهروز جعفری(دبیری تبریز) ، بابک نصیری و مسلم رستمی ها(شهرداری تبریز)، مجید حاجی بنده و مجتبی حسن نژاد (میثاق ) و محمد زارعی (تاسیسات دریایی ) تشکیل میدهند.
در صورت حل مشکل روادید مجید رضایی ، حامد حسین زاده و محمد مهدی کوهستانی به این ترکیب اضافه خواهند شد.
همچنین هدایت ملی پوشان را علی صانعی و حسین صدقی به عنوان سرمربی و مربی ، محمد حسین دادگان به عنوان مدیر تیم و محمدرضا پهلوان به عنوان سرپرست بر عهده خواهند داشت.
چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان جهان از ۲۲ تا ۲۹ تیر ماه سال جاری در شهر مالاگا اسپانیا برگزار خواهد شد که تیم فوتسال دانشجویان کشورمان در گروه B این رقابت‌ها در کنار تیم‌های اکراین- برزیل- و آلمان قرار دارد.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه نهم تیر 1393

آذرخش بندرعباس 1-0 سن ایچ ساوه

یاران جوان بندرعباس 3-1 مس رفسنجان

رقابتهای هفته آخر مسابقات در حالی به پایان رسید که تیم های آذرخش بندرعباس و سن ایچ ساوه به دور بعد صعود کردند و یاران جوان بندرعباس با مربیگری حسن هابیلی مربی کرمانی خود توانست به مقام سوم گروه دست یابد ، تیم یاران جوان در دور برگشت مسابقات توانست امتیازات از دست رفته نیم فصل اول را جبران و در نیم فصل دوم به عنوان بهترین تیم بیشترین امتیاز را جمع آوری کند .:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : یکشنبه هشتم تیر 1393

هیئت فوتبال شهرستان کرمان برگزار می کند

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر کرمان در سال 93

محل ثبت نام : سالن بشری  همه روزه از ساعت 9الی 11 صبح و 16الی 18 عصر

مهلت ثبت نام :93/04/06

مبلغ ورودی : 3/000/000 ریال

هماهنگی : آقای برومند 09363271621

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، جام رمضان
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه دوم تیر 1393

آذرخش بندرعباس 6-1 مس رفسنجان

سن ایچ ساوه 4-1 شاهین لردگان

یاران جوان بندرعباس 3-0 شهیدجهان نژادیان آبادان:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه سی و یکم خرداد 1393

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فدراسيون، اسامي 18 بازيکن دعوت شده به اردوي تدارکاتي تيم فوتسال اميد کشورمان به شرح زير است:
میثم خیام (کرمان )
محمد نويدبخش، سعيد افشار و مهدي جاويد (اصفهان)
علي عابدين (البرز)
مرتضي ابراهيني،‌ علي ابراهيمي، سيداحمد عباسي، مهدي مصطفايي (تهران)
محمدرضا سنگ سفيدي، وحيد شفيعي و مرتضي عزتي (آذربايجان شرقي)
محمدرضا کرد مشهدي (مازندران)
مسلم اولاد قباد، ابوالقاسم عروجي و عليرضا وفايي (قم)
قدرت بهادري (خراسان رضوي)
محمد شجري (مرکزي)
اردوي فوق به منظور حضور پر قدرت بازيکنان در تورنمنت بين‌المللي چين از روز شنبه 31 خردادماه در کمپ تيم‌هاي ملي برگزار مي‌شود. بازيکنان بايد از ساعت 14 روز شنبه 31 خرداد ماه خود را به کادر فني معرفي کنند.


:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه بیست و ششم خرداد 1393
رقابتهای لیگ منطقه ای فوتسال بزرگسالان کشور گروه 4از تاریخ 93/05/14لغایت 93/05/16 در استان گیلان شهرستان آستارا برگزار میشود .و تیم های حمل و نقل راه گستر .گالری آرمین آستارا ،پاسارگاد گرگان و کارون اهواز در گروه 4باهم به رقابت می پردازند

 

ردیف تاریخ گروه ساعت بازی
1 93/05/14 چهار 17 حمل و نقل راه گستر-کارون اهواز
2 // // 19 گالری آرمین آستارا-پاسارگاد گرگان
3 93/05/15 // 17 حمل ونقل راه گستر-پاسارگاد گرگان
4 // // 19 کارون اهواز-گالری آرمین آستارا
5 93/05/16 // 17 پاسارگاد گرگان -کارون اهواز
6 // // 19 حمل ونقل راه گستر-گالری آرمین آستارا

 

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : یکشنبه بیست و پنجم خرداد 1393

آذرخش بندرعباس 3-0 شهید جهان نژادیان آبادان

یاران جوان بندرعباس 6-1 شاهین لردگان

مس رفسنجان 2-2 سن ایچ ساوه

نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز رده
مس رفسنجان 8 4 2 2 23 11 +12 14 1
سن ایچ ساوه 8 3 5 0 15 7 +8 14 2
آذرخش بندرعباس 8 3 4 1 14 9 +5 13 3
یاران جوان بندرعباس
8 1 5 2 16 15 +1 8 4
شاهین لردگان
8 2 2 4 8 21 -13 8 5
جهان نژادیان بندرعباس 8 1 2 5 13 26 -13 5 6

 

 

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : یکشنبه بیست و پنجم خرداد 1393
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، تیم فوتسال مقاومت البرز کرج که در دیدار رفت موفق به شکست ۵ بر ۳ پرسپولیس بهزیستی در تهران شده بود، عصر امروز در بازی ای حساس باز هم موفق به شکست سرخپوشان تهرانی، این بار با نتیجه ۴ بر ۲ در کرج شد و سهمیه لیگ برتر گرفت. پرسپولیس بهزیستی تهران در شرایطی به لیگ برتر صعود نکرد که یادآور خاطره عدم صعود استیل آذین کرج در پلی آف دو سال قبل بود که با وجود امیدواری های زیاد اسیر دو بازی پلی آف شد. اما برای مشخص شدن دومین تیم صعود کننده به لیگ برتر، نیز امروز همزمان تیم های موسسه مالی و اعتباری فردوسی و پکیج ایساتیس یزد در سالن کارگران مشهد به مصاف هم رفتند که شاگردان مصطفی نعمتی توانستند با نتیجه بسیار خوب ۴ بر صفر سه امتیاز بازی رفت را گرفته و چشم به دیدار برگشت در یزد بدوزند. گفتنی است دیدار برگشت این دو تیم نیز جمعه هفته آینده در یزد برگزار می شود که با توجه به گل نخوردن فردوسی در بازی رفت و گل آوراژ بالای این تیم، بازی بسیار سختی برای یزدی ها خواهد بود که باید دروازه خود بسته نگاه داشته و بیش از چهار گل به حریف خود بزنند.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته اول فوتسال کشور
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه بیست و چهارم خرداد 1393
نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز رده
مس رفسنجان 7 4 1 2 21 9 +12 13 1
سن ایچ ساوه 7 3 4 0 13 5 +8 13 2
آذرخش بندرعباس 7 2 4 1 11 9 +2 10 3
شاهین لردگان 7 2 2 3 7 15 -8 8 4
یاران جوان بندرعباس 7 0 5 2 10 14 -4 5 5
جهان نژادیان بندرعباس 7 1 2 4 13 23 -10 5 6


:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : یکشنبه هجدهم خرداد 1393

 

شاهین لردگان 0-0 آذرخش بندرعباس

 

شهید جهان نژادیان آبادان 4-2 مس رفسنجان

 

سن ایچ ساوه 1-1 یاران جوان بندرعباس:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : یکشنبه هجدهم خرداد 1393
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان شرایط سنی رده های پایه تیمهای فوتسال  فصل 94-93  به شرح ذیل اعلام شد:

 

 

نوجوانان (زیر 15 سال)      78/10/11

 

جوانان                         75/10/11

 

امیدها                          72/10/11

 

 :: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه دوازدهم خرداد 1393

سن ایچ ساوه 7 - 1 شهید جهان نژادیان آبادان

 

سن ایچ:علی رمضان پور (3 گل) ،فریبز یارمحمدی (2گل) ، محمد محبی امیرحسینی ،شهاب الدین ثلاح کریمی

 


 

آذرخش بندرعباس 0 - 0 یاران جوان بندرعباس

 


 

مس رفسنجان 6 - 0 شاهین لردگان

 

مس:مسعود جعفری ، حمید خداداد نژاد ، طهمورث وطنی (2گل) ، میثم ابولی ، رضا عبداله پور:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه دهم خرداد 1393

پنجشنبه1393/03/08

مس رفسنجان 17:00 شاهین لردگان

(سالن پیام نور رفسنجان)

فرزاد رضایی- محمدرضا خمری- علیرضا خیاطی- مهدی كندری:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه پنجم خرداد 1393
یک دوره مسابقه 7جانبه به مناسبت آزاد سازی خرمشهر در شهر بندرعباس برگزار گردید و تیم امیدهای مقاومت کرمان به مقام سوم دست یافت .در این دوره از مسابقات 7 تیم شرکت داشتند که در پایان تیم  یاران جوان بندرعباس به مربیگری اقای حسن هابیلی  به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های آریا بندرعباس و مقاومت کرمان به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه سوم خرداد 1393
 

لیگ مناطق کشور که هر ساله پیگیری می‌شود، امسال کمی بی‌نظم و نامشخص به نظر می‌رسد. دور اول در رده بزرگسالان و امید برگزار شد اما از مرحله‌های بعد خبری نیست.

 


پایگاه اطلاع‌رسانی فوتسال ایران - مسابقات لیگ مناطق که به لیگ سه نیز شناخته می‌شود هر ساله با معرفی قهرمانان استان‌ها به این مسابقات در بهمن ماه شروع می‌شود. سهمیه استان‌ها با توجه به سهمیه‌های آن استان در لیگ‌های برتر، یک و دو برای ورود به این مسابقات می‌شود.

براساس آیین‌نامه این مسابقات نحوه گروه‌بندی و برگزاری این مسابقات به صورت زیر می‌باشد:

تیم‌ها در مرحله اول به هشت گروه ۵ الی ۶ تیمی (بستگی به تعداد تیم‌های حاضر دارد) تقسیم می‌شوند. هر تیمی می‌تواند درخواست میزبانی مسابقات را به کمیته فوتسال دهد تا بتواند با شرایط میزبانی به مراحل بعد صعود کند و از شرایط میزبانی استفاده کند. لازم به ذکر است که مسابقات به صورت مجتمع برگزار و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی صعود می کند.

سپس 16 تیم راه یافته به مرحله بعدی بازهم در چهار گروه های 4 تیمی تقسیم می شوند و به همان شکل این مرحله نیز برگزار می شود.اما در مرحله آخر 8 تیم برتر به دو گروه تقسیم و تیم های اول هر گروه با تیم‌های دوم گروه دیگر دیدار می کند و در نهایت تیم های راه یافته به فینال به لیگ دسته دوم فصل بعدی صعود می کند که این خود می تواند از نظر ارزش امتیاز باشگاه رشد چشم گیری داشته باشد.

همواره یکی از مشکلات اصلی برگزاری این نوع مسابقات عدم زمانبندی مشخص مرحله‌های مختلف آن است. بطور معمول بهمن ماه مرحله اول و فروردین ماه مرحله دوم مسابقات لیگ مناطق بزرگسالان برگزار می‌شود. اما مسابقات فصل 93-92 برخلاف همیشه در اسفند ماه 92 شروع شد و به پایان رسید. اما مرحله دوم این مسابقات که بطور معمول قرار بود در فروردین ماه آغاز شود تا به امروز هنوز شروع نشده است و حتی زمان آن نیز نامعلوم است. کمیته فوتسال نیز در تاریخی مبهم برگزاری دور دوم این مسابقات را به بعد از ماه مبارک زمضان و ماه امرداد موکول کرده‌است. حسین‌زاده مسئول برگزاری مسابقات کمیته فوتسال دلیل این تاخیر را شکایت برخی باشگاه‌ها و عدم اعلام رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال و در نتیجه سرنوشت نامعلوم برخی باشگاه‌ها برای ادامه مسابقات اعلام کرد.

در این بین باید به چند نکته توجه داشت. در ابتدا هزینه بالای تیم‌داری برای باشگاه‌هاست. باشگاه‌هایی که بطور معمول وضع مالی مناسبی ندارد و باید هزینه‌های سالن و قردادهای بازیکنان را پرداخت کنن٬ آن هم برای مدتی نامعلوم. نکته بعدی شروع لیگ‌های استانی و لیگ برتر و دو است. بازیکنانی که شاید در مرحله اول عصای دست تیم‌های استان خود بودند و مورد توجه تیم‌های دیگر قرار گرفته‌اند در وضعیتی نامعلوم قرار دارند. از سویی دیگر تیم‌هایی که به لیگ دسته دوم صعود نکند٬ باید در لیگ‌های استانی خود بازی کنند در این صورت وضعیتی نامشخص دارند.

بهر روی بعد از بلاتکلیفی تیم‌ها در لیگ یک حالا این بلاتکلیفی را در لیگ‌های پایه و مناطق هم می‌بینیم. بلاتکلیفی که دود آن به چشم فوتسال ما می‌رود و باعث کاهش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در فوتسال ما می‌شود.

منبع پایگاه اطلاع رسانی فوتسال ایران:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : پنجشنبه یکم خرداد 1393
آمار و ارقام همیشه یکی از جذابیت های فوتسال بوده است ، امروز به بررسی آماری نیم فصل اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور در گروه سوم پرداخته ایم :

بهترین خط حمله : مس رفسنجان با 13 گل زده

بدترین خط حمله : سن ایچ ساوه با 5 گل زده

بهترین خط دفاع : سن ایچ ساوه با 3 گل خورده

بدترین خط دفاع : شهید جهان نژادیان آبادان با 14 گل خورده

تمام گلهای زده شده : 39 گل

تمام بازی های انجام شده : 15 بازی میانگین

تعداد گل در هر بازی : 2.6 گل

بیشترین برد : مس رفسنجان با 3 برد

بیشترین تساوی : سن ایج ساوه و یاران جوان بندرعباس با 3 تساوی

بیشترین باخت : شهید جهان نژادیان آبادان با 3 باخت

کمترین برد : شهید جهان نژادیان آبادان و یاران جوان بندرعباس بدون برد

کمترین تساوی : شاهین لردگان و مس رفسنجان با 1 تساوی

کمترین باخت : سن ایچ ساوه بدون باخت

بهترین تفاضل گل : مس رفسنجان با تفاضل گل 8+

بدترین تفاضل گل : شهید جهان نژادیان آبادان با تفاضل گل 6-

بهترین تیم (بیشترین دارنده اسم در تیترهای مثبت) : مس رفسنجان با 3 بار تکرار

بدترین تیم (بیشترین دارنده اسم در تیتر های منفی) : شهید جهان نژادیان آبادان با 4 بار تکرار

پرگل ترین دیدار : یاران جوان بندرعباس 4 - 4 شهید جهان نژادیان آبادان با 8 گل

کم گل ترین دیدار : سن ایچ ساوه 0 - 0 مس رفسنجان بدون گل

پر گل ترین هفته : هفته چهارم با 16 گل کم

گل ترین هفته : هفته سوم با 3 گل

*در این 5 هفته تنها 4 بار میزبانان پیروز شده اند. *در این 5 هفته 5 بار میهمانان پیروز شده اند.

*در این 5 هفته تیمها 6 بار به تساوی رضایت داده اند. * در هفته دوم هیچ یک از بازیها به

تساوی ختم نشده است.

منبع سایت اطلاع رسانی فوتسال ایران:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1393
لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان با انجام دو دیدار پایان یافت و تیم های حاتمی جبالبارز و گلدیران سیرجان به لیگ برتر فوتسال استان کرمان راه یافتند .

حاتمی جبالبارز 2-0 شهداء دانش آموز رفسنجان

گلدیران سیرجان 1-1 یاران کرمان

تیم حاتمی جبالبارز با 36 امتیاز به عنوان قهرمانی و گلدیران سیرجان با 31 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی مسابقات دست یافتند.:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه بیستم اردیبهشت 1393
ردیف نام تیم بازی بردمساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1مس رفسنجان 5311135+810
2سن ایچ ساوه 523053+29
3آذرخش بندرعباس 5221119+28
4شاهین لردگان 521279-27
5یاران جوان بندرعباس 5032914-43:: موضوعات مرتبط: اخبار فوتسال استان کرمان، لیگ دسته دوم فوتسال کشور فصل
ن : علیرضا روحی
ت : شنبه بیستم اردیبهشت 1393


 
جهت اطلاع از تنظيمات و ويــــرايش اين قالب اينجا را کليک کنيد.

.:: کليک کنيد ::.